Nowi Partnerzy w MWM

22.02.2022
Wydarzenia

Z dumą informujemy o powołaniu w MWM grupy Partnerów

Poszerzenie grona osób odpowiedzialnych za zarządzanie firmą jest odpowiedzią na wzrost aktywności MWM w nowych obszarach i rosnącą liczbę realizowanych projektów. Powołanie grupy Partnerów jest znaczącym wsparciem dla Zarządu oraz elementem zmian organizacyjnych i wdrażanej polityki strategicznego przywództwa.  Jest też otwarciem firmy na nowe pomysły i świeże spojrzenie młodszej generacji architektów.

Partnerzy to architekci związani od wielu lat z MWM, którzy poprzez swój talent, profesjonalizm i zaangażowanie wnieśli znaczący wkład w rozwój firmy. Oprócz kierowania portfelem projektów będą oni współpracować z Zarządem nad realizacją strategicznych celów oraz reprezentować biuro wobec klientów i interesariuszy.

 

Jakub Lazarowicz

Jakub rozpoczął współpracę z MWM w roku 2015 jeszcze jako student. Jest wyjątkowo utalentowanym i doskonale zorganizowanym konceptualistą, który wychodzi poza utarte schematy i dostrzega rozwiązania, które nie wydają się oczywiste. Na nowym stanowisku Jakub będzie odpowiedzialny za dział zajmujący się konkursami i projektami koncepcyjnymi, oraz testowanie nowych narzędzi i metodyk projektowania.

 

Joanna Nowak-Magda

Z MWM związana od roku 2014, rozpoczynając pracę, jako asystent. Wyjątkowy talent managerski i zaangażowanie spowodowały, że bardzo szybko została architektem prowadzącym, odpowiedzialnym za realizację kluczowych projektów. Doświadczenie w pracy nad różnorodnym  portfolio projektów umożliwia jej doskonałe rozumienie rynku i szerokie spojrzenie na procesy zarządzania i realizacji prac w MWM. Była odpowiedzialna za implementację technologii BIM w MWM

 

Anna Ślęzak

Anna dołączyła do MWM w roku 2018. Wcześniej pracowała, jako architekt w Irlandii, zdobywając doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, przestrzeni usługowych i reprezentacyjnych. Przez kilka lat prowadziła własna praktykę zajmując się m.in. projektowaniem obiektów opieki społecznej dla osób starszych.
Wyjątkowe wyczucie estetyki powoduje, że szczególną uwagą poświęca detalom, poszukując piękna w otaczającej przestrzeni i przedmiotach codziennego użytku. W MWM odpowiedzialna jest za dział projektowania wnętrz.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.