4 Design Days 2022

28.01.2022
Wydarzenia

Maciej Łobos z prezentacją na 4 Design Days 2022

4 Design Days to największe w Europie Środkowej i Wschodniej wydarzenie w branży nieruchomości, architektury, wzornictwa i wnętrz. To 4 dni inspirujących rozmów, prelekcji i spotkań. 4 dni ze stoiskami najlepszych marek w Polsce. 4 dni designu, architektury i rzemiosła. 4 dni wypełnione niezwykłą energią, wymianą myśli i inspiracji! Po dwu latach przerwy, w roku 2022 impreza wróciła w tradycyjnej formie, umożliwiając bezpośrednie uczestnictwo.

Organizatorem 4 Design Days, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej.

Wizje, które zmienią polskie miasta, to cykl prezentacji nowych, miastotwórczych projektów planowanych i realizowanych w polskich miastach. MWM prezentowało projekt Nowego Dworca PKS w Rzeszowie.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.