• Kariera

  Zawsze jesteśmy otwarci na ludzi, którzy chcą wspólnie z nami zmieniać świat

Tworzenie architektury jest naszą pasją, a panująca w biurze atmosfera jest wyrazem wyznawanych przez nas wartości – wzajemnego szacunku i wolności twórczej. Głęboko wierzymy w to, że każdy głos ma znaczenie, a całość to więcej niż suma jej poszczególnych składników.

Zachęcamy naszych pracowników do samodzielności, poszukiwania własnego stylu i metod pracy. Codziennie dzielimy się wiedzą i wzajemne inspirujemy, wierząc, że najlepsze pomysły są wynikiem współpracy i dialogu pomiędzy wszystkimi członkami zespołu.

Realizacja wielu projektów w tym samym czasie wymaga sprawnej organizacji, jednak staramy się, aby formalna struktura była wsparciem i gwarancją jakości, a nie przeszkodą dla twórczej pracy.

praca-architekta

Zawsze jesteśmy otwarci na utalentowanych ludzi, którzy chcą wspólnie z nami zmieniać świat. Zapewniamy inspirującą pracę w dynamicznym i zgranym zespole, pracującym nad realizacją wyjątkowych projektów.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, sprawdź aktualne oferty i wyślij aplikację. Jeśli nie znajdujesz interesującej Cię propozycji, pomimo to zachęcamy do kontaktu, ponieważ zawsze jesteśmy otwarci na wyjątkowe osoby, które poszukują niebanalnych wyzwań.

MWM-Architekci-biuro-inside-001

Aktualne oferty

 • Starszy architekt
  aplikuj

  Wyślij aplikację

  Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 • Architekt
  aplikuj

  Wyślij aplikację

  Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 • Projektant wnętrz
  aplikuj

  Wyślij aplikację

  Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.