• O nas

    Budynki to przede wszystkim emocje zapisane w przestrzeni, świetle i materiałach

Podejście

Przestrzeń, w której przebywamy, kształtuje nasze zachowanie. Świadomie zaprojektowana, pozytywnie wpływa na samopoczucie ludzi i wspiera tworzenie więzi społecznych. Z tego powodu w centrum naszych projektów zawsze pozostaje człowiek i jego potrzeby.

Proces

Projektowanie budynku to proces ciągłego doskonalenia i szukania równowagi między wartościami użytkowymi, kosztami i estetyką. To nieustanne poszukiwanie tego co nieoczywiste, odkrywanie nowych możliwości i rozwiązań.

Historia

MWM rozpoczęło działalność w lipcu 2000 roku, kiedy to trójka architektów – Marcin Smoczeński, Wacław Matłok i Maciej Łobos postanowiła sformalizować swoja wcześniejszą, kilkuletnią współpracę. Dość szybko firma dała się poznać jako autor projektów, które na trwałe zmieniły oblicze Rzeszowa i regionu.

Zespół

MWM to połączenie doświadczenia i młodości. Zespół składający się z praktyków z wieloletnim stażem, wspomaganych przez młodych, utalentowanych architektów, zajmuje się tworzeniem kolejnych innowacyjnych budynków.

MWM-Architekci_Team

Nagrody

MWM jest autorem wielu charakterystycznych budynków, które na trwałe wpisały się w panoramę miast i zostały docenione przez rynek i ekspertów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.