• Proces

    Projektowanie budynku to nieustanne szukanie tego co nieoczywiste, odkrywanie nowych możliwości i rozwiązań

W naszym biurze specjaliści z wielu różnych dziedzin łączą swoją wiedzę i talenty, poszukując nowych sposobów sprostania wyzwaniom, jakie niesie współczesny świat. Nieustannie szukamy równowagi pomiędzy wartościami użytkowymi, uwarunkowaniami ekonomicznymi i estetyką, dostarczając spójnych i zrównoważonych rozwiązań o najwyższej jakości.

Analizy i planowanie

Początkowe etapy projektu to czas studiów i analiz, które pozwalają zdefiniować ryzyko i pomóc klientowi w podjęciu strategicznych decyzji. To kluczowa faza wymagająca doświadczenia i otwartego podejścia, uwzględniającego wszystkie wymagania techniczne, prawne i biznesowe.

Rysunek

Zanim skrystalizuje się ostateczna idea powstają szkice, będące zewnętrznym wyrazem myśli i twórczej pasji architekta.

Rysunek pozwala najskuteczniej wyjaśniać i analizować różne warianty rozwijającego się projektu. Pielęgnujemy ten tradycyjny sposób komunikacji, łącząc go ze współczesnymi technikami komputerowymi i wzmacniając nasz proces twórczy.

Niezależnie od nowych możliwości jakie daj rozwoju techniki, rysunek pozostaje podstawowym językiem za pomocą którego komunikujemy się ze światem.

MWM-Architekci-szkice

Makiety

Tradycyjna makieta umożliwia fizyczny kontakt z budynkiem, zanim zostanie zbudowany. Pozwala za pomocą własnych zmysłów odczuć jego trójwymiarowość, zrozumieć wpływ na przestrzeń i wyzwania, z jakimi będzie musiała zmierzyć się budowa.

BIM

Building Information Modeling (BIM) to proces tworzenia i zarządzania informacją o budynku na każdym etapie jego projektowania, budowy i użytkowania. Dzięki współczesnej technologii mamy możliwość zarządzania wielobranżowym zespołem projektowym w oparciu o wspólny, wirtualny model.

W MWM od ponad 20 lat w codziennej praktyce wykorzystujemy technologię BIM do koordynacji prac, kontroli kosztów i tworzenia dokumentacji projektowej. Nieustanie szukamy nowych dróg wykorzystania techniki do wsparcia procesu projektowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.