• Urbanistyka

    Tworzymy obszary, gdzie spotykają się ludzie, kładąc nacisk na integrację społeczną, estetykę i kontakt z naturą

Naszym celem jest budowanie funkcjonalnych i pięknych przestrzeni, które tworzą ramy ludzkiego życia. Staramy się, aby każdy przekształcany przez nas obszar stawał się lepszym miejscem i zapewniał mieszkańcom zaspokojenie potrzeb i możliwości właściwego rozwoju.

Jakość otoczenia, w którym przebywamy ma fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Odpowiada za poczucie bezpieczeństwa oraz jakość i intensywność relacji społecznych.

 

Przestrzeń miejska to nieustanie zmieniający się i tętniący życiem konglomerat budynków, ulic, przestrzeni publicznych i infrastruktury, który codziennie bombarduje nasze zmysły powodzią bodźców. Świadomie prowadzony proces projektowy zapewnia połączenie tych elementów w spójną całość, podporządkowaną jednemu celowi, którym jest zapewnienie człowiekowi jak najlepszych warunków życia w nieustanie zmieniającym  się otoczeniu.

Zajmujemy się budowaniem strategii rozwoju miast, infrastrukturą, architekturą krajobrazu i projektowaniem obszarów takich jak place, ulice czy parki. W oparciu o analizy otoczenia i lokalnych uwarunkowań tworzymy idee zagospodarowania, zapewniające różnorodność doświadczeń, trwałość i estetykę.

 

Praca nad szerokim spektrum zagadnień od planów urbanistycznych po detale budynków pozwala nam postrzegać miasto jako jeden organizm, pełen wzajemnych zależności.

W naszych projektach staramy się zachować spójność pomiędzy tym, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz budynków, kreując jedną, przenikającą się i tętniącą życiem przestrzeń.

Zelmer
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.