• Wnętrza

    Wnętrza stanowią naturalny punkt styku pomiędzy użytkownikami i budynkiem

MWM zapewnia pełne wsparcie w zakresie projektowania wnętrz i kreowania tożsamości budynków. Zajmujemy się projektem od wstępnych szkiców aż po realizację, analizując zasady pracy, klimat i kulturę organizacyjną klienta. Projektowane przez nas wnętrza, wyrastając z tej samej idei, co Architektura, wzbogacają ludzkie doświadczenia oraz wzmacniają zewnętrzny wyraz budynku.

Aranżacja przestrzeni

Właściwie zaplanowana przestrzeń pozytywnie wpływa na zachowanie ludzi, ich samopoczucie i jakość pracy. Dotyczy to wszystkich typów budynków – biur, fabryk, obiektów handlowych, hoteli czy budynków publicznych. Nasze projekty integrują wymagania biznesowe, potrzeby człowieka i wartości estetyczne tworząc spójne, przyjazne i funkcjonalne otoczenie.

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz to etap tworzenia wewnętrznego środowiska budynku, będący rozwinięciem i uzupełnieniem fazy aranżacji. Za pomocą materiałów, światła, grafiki i wyposażenia tworzymy indywidualne otoczenie sprzyjające ludzkiej aktywności. Wspieramy markę klienta oraz integrujemy nowe technologie i sposoby pracy.

Wzornictwo

Nieodłączną częścią naszych projektów są detale, meble i elementy wyposażenia. Często traktowane jako oczywistość, są punktami styku, za pośrednictwem których utrzymujemy bezpośredni kontakt z otoczeniem. W MWM tworzymy indywidualne rozwiązania inspirowane kształtem lub strukturą budynku, wyrastające z głównej idei projektu i będące jego nieodłączną częścią.

Grafika użytkowa

Zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych i identyfikacji wizualnej budynków. Projektujemy logotypy, grafikę informacyjną i elementy oznakowania. Praca nad budynkiem od podstaw pozwala tworzyć skuteczne i spójne strategie jego identyfikacji wzmacniające tożsamość, uwzględniające historie miejsca, ideę architektoniczną i wartości wyznawane przez klienta.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.