MWM-Architekci-partnerzy

Nowi wspólnicy w MWM

01.02.2019
Wydarzenia

Rozwój firmy to konieczność nieustannego stawiania sobie nowych wyzwań i dzielenia
się obowiązkami, dlatego z dumą i radością witamy nasze długoletnie współracowniczki –
Adelę Koszuta-Szylar i Katarzynę Szychowicz w gronie wspólników. 

 

Adela Koszuta-Szylar

Pracę w  MWM rozpoczęła w roku 2006, łącząc ją z funkcją asystenta na Wydziale Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Wyjątkowy talent organizacyjny i zaangażowanie spowodowało, że w krótkim czasie została kierownikiem odpowiedzialnym za zarządzanie kluczowymi projektami, takimi jak Galeria Rzeszów, Galeria Sanowa czy Centrum Handlowe IKEA Lublin.

Od roku 2015 Partner i Dyrektor ds. Architektury, od  2019 wspólnik w MWM.

Adela ma bogate doświadczenia we wszystkich sektorach rynku, ze szczególnym uwzględnieniem skomplikowanych projektów wielofunkcyjnych, handlowych i mieszkaniowych. Jest odpowiedzialna za koordynację pracy poszczególnych zespołów projektowych i kontrolę jakości. Głęboka wiedza na temat zagadnień prawnych i doświadczenie projektowe, powodują, że  jest cenionym ekspertem odpowiedzialnym za strategiczne doradztwo i analizy mające fundamentalne znaczenie dla powodzenia inwestycji.

 

Katarzyna Szychowicz

Z MWM związana od roku 2010.  W roku 2016 awansowała na stanowisko Dyrektora Biura Zarządu. Od roku 2019  Wspólnik, Dyrektor Finansowy i Administracyjny.

Katarzyna jest odpowiedzialna za politykę finansową spółki. Sprawuje również nadzór nad prawnymi i administracyjnymi aspektami działania firmy oraz za przygotowaniem kontraktów. Kontroluje rentowność projektów oraz kluczowe wskaźniki wydajności, mające wpływ na jakość obsługi, terminowość i satysfakcję Klientów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.