Sanok-strefa-rodzica-MWM-1

Strefa Rodziców

26.05.2015
Wydarzenia

MWM współnie z firmą BUDIMEX i Ceramika Paradyż  uczestniczyło w  IX edycji programu społecznego „STREFA RODZICA. BUDIMEX DZIECIOM”.

„STREFA RODZICA” w Sanoku jest już 9 miejscem w Polsce, w którym twórcom programu udało się stworzyć nowoczesną przestrzeń dla rodziców chorych dzieci. Unikalność programu polega na tym, że umożliwia adaptację przestrzeni na oddziale, bez konieczności tworzenia nowych pomieszczeń.

Na bazie istniejących warunków lokalowych Oddziału Pediatrii SPZOZ w Sanoku udało nam się wspólnie stworzyć kolorową świetlicę z jadalnią dla dzieci oraz przytulny kącik socjalny dla rodziców. Dodatkowo przedsionek oddziału wyposażono w wygodne, zamykane na klucz szafki, w których rodzice będą mogli przechowywać swoje rzeczy. We wszystkich pomieszczeniach ustawiono funkcjonalne meble oraz składane łóżka, które ułatwią opiekunom komfortową opiekę nad dziećmi przez całą dobę. Nową przestrzeń ozdobiły kolorowe motywy na ścianach, a do dyspozycji dzieci przekazano także gry i zabawki dostosowane do potrzeb najmłodszych. Od teraz rodzice i ich pociechy mogą wspólnie spędzać czas w przygotowanej strefie.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.