Hotel-Arłamów-z-zewnatrz_001

Ważne wyróżnienie dla Hotelu Arłamów

02.12.2014
Media, Wydarzenia

Hotel Arłamów w Ustrzykach Dolnych został zakwalifikowany do ścisłego finału w konkursie BE Inspired 2014, który odbywa się przy okazji dorocznych konferencji Year in Infrastructure w Londynie. Za projekt architektoniczny tego niezwykłego obiektu hotelowego odpowiada pracownia MWM Architekci.

Biuro MWM Architekci otrzymało nominację w kategorii „Innovation in building”. Tym razem pracowni nie udało się zwyciężyć. – Ta nominacja do finałowej trójki na świecie to dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie, że zmierzamy we właściwym kierunku – mówi Maciej Łobos, architekt i Prezes Zarządu pracowni MWM Architekci.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Morphosis z fantastycznym projektem kampusu w Los Angeles. Konferencje Year in Infrastructure odbywają się co roku w Londynie w pierwszych dniach listopada. To ważne forum dyskusji i wymiany doświadczeń dla największych firm inżynieryjnych na świecie.

Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, wyposażony w nowoczesną strefę SPA & Wellness.

https://www.propertydesign.pl/architektura/104/wazne_wyroznienie_dla_hotelu_arlamow_projektu_mwm_architekci,2933.html

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności.